Telefonunuz

Samsung
Galaxy S6 Edge Plus
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy S6 Edge Plus Aksesuar | Samsung Galaxy S6 Edge Plus Aksesuarları

Kılıflar

    

Samsung Galaxy S6 Edge Plus uyumlu tüm ürünler

Super Amoled ekrana sahip yeni Samsung S6 Edge Plus için aksesuar arayışınıza MobilCadde.com ile son verebilirsiniz.Yüzlerce kılıf ve aksesuar çeşidi sayesinde teknolojiyi siz yönlendireceksiniz.
 
Cihaz ağırlığı 171 gram olarak bildiğimiz bu narin telefonu kalınlaştırmayacak ve ağırlığını arttırmayacak kılıf seçenekleri uygun. Bu doğrultuda ultra ince S6 Edge kılıfları ön plana çıkıyor. Pencereli S6 Edge Plus kılıfları arayanı görmeye yardımcı olurken taşlı S6 Edge Plus kılıfları da şık zamanlarda kadınların en zarif aksesuarı oluyor. Herkese hitap eden aksesuarlar arasından mutlaka kendinize göre bir şeyler bulabileceksiniz. 
 
Galaxy S6 Edge Plus’ın özel selfie modunu da uyumlu kılıflar sayesinde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Akıllı telefonunuz için söz konusu olan aksesuarlar tabi ki kılıflarla sınırlı kalmıyor. S6 Edge Plus kulaklık, şarj aleti, yedek batarya, akıllı saat, ekran koruyucu film gibi birçok uyumlu aksesuar da S6 Edge Plus’ınızla özgürce hareket etmenizi sağlayacak. Kavisli ekranıyla birebir uyum sağlayan ekran koruyucu filmler sayesinde telefonunuzun ekranı çizilmeyecek, düşme ve çarpmalarda zarar görme olasılığı aza indirgenmiş olacaktır. 
 
Galaxy S6 Edge Plus için yapacağınız 20 TL ve üzeri kılıf ve aksesuar alışverişlerinizde  ücretsiz kargo seçeneği sizi bekliyor.