Telefonunuz

Samsung
Galaxy S20 Ultra
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy S20 Ultra Aksesuar | Samsung Galaxy S20 Ultra Aksesuarları

Kılıflar

    
27,12 TL +KDV

27,12 TL +KDV

Samsung Galaxy S20 Ultra uyumlu tüm ürünler

Yeni telefonunuz Galaxy S20 Ultra için aradığınız tüm aksesuarlar Mobilcadde’de. Kulaklık, kablo, şarj aleti, telefon tutucu ve daha fazlası... Aklına gelen tüm Galaxy S20 ultra aksesuarları sitemizde sizi bekliyor.

Telefonunuzun tüm fonksiyonlarından en yüksek verimi alabilmenizi sağlayacak aksesuar çeşitlerimize sitemizdeki kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Cihazınıza zarar vermeyecek ve daha pratik olmanızı sağlayacak aksesuarlar ile keyfinize diyecek yok. Eğer telefonunuzla maç, dizi, film izlemyi seviyorsanız sizin için birçok telefon tutucuya sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz açıda görüş imkanı sunan tutucuları küçük ve ergonomik tasarımı ile gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.  Üstelik sadece evde değil, ofiste de masanızda yer alacak telefon tutucular bayağı işinizi kolaylaştıracak. Hatta bununla da sınırlı kalmayıp, telefon tutucunuz size özel olsun istiyorsanız onu da sitemiz üzerinden kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Galaxy S20 Ultra’nız ile tatilde sınırları zorlamaya ne dersiniz? Powerbank, su geçirmez kılıf, selfie çubuğu ve daha fazlası...Bunların hepsi sayesinde keyifli vakit geçirebilir, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

MobilCadde üzerinden yapacağınız Galaxy S20 Ultra aksesuar alışverişlerinizde 20 TL ve üzerindeki siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti de ödemeniz gerekmez. Üstelik aynı gün kargo seçeneği sayesinde günlerce kargo beklemek zorunda kalmazsınız, ürünlerinizi bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz. İster kendiniz için, isterseniz sevdikleriniz için ulaşabileceğiniz Galaxy S20 Ultra aksesuarlarına MobilCadde kalitesiyle sahip olmak için acele edebilirsiniz.