Telefonunuz

Nokia
5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nokia 5 Aksesuar | Nokia 5 Aksesuarları

Kılıflar

    
25,34 TL +KDV

Nokia 5 uyumlu tüm ürünler

Kendinize yeni bir Nokia telefon satın aldınız ve bu telefona ait aksesuarları mı satın almak istiyorsunuz? MobilCadde.com adresinden telefonunuz için çok sayıda aksesuar bulmanız mümkündür. Sitemizde kablolar, bataryalar, şarj aletleri, seyahat setleri, koruyucu filmler ve camlar gibi pek çok aksesuar bulunur. Ayrıca  Nokia 5 aksesuarları arasında çok çeşitli kılıf ve kapaklara da rastlayabilirsiniz. Sayısız desen, renk ve model olarak arasından hoşunuza giden kılıf ve kapakları sipariş edebilirsiniz. 

MobilCadde üzerinden sipariş vermek son derece kolay ve hızlıdır. Nokia 5 aksesuar çeşitleri arasından istediğinizi seçerek sepete ekledikten sonra ödeme işlemlerinizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Vazgeçilmezimiz olan telefonlarımızı uzun bir süre kullanabilmek onları uygun aksesuarlar ile kullanmamıza bağlıdır. Telefonlarımızı darbe, çizik ya da kırılma riskine karşı koruyacak, kılıf, kapak ve ekran koruyucu camlar ile daha uzun süre kullanmamız mümkündür. 

Yeni akıllı telefonunuz için vereceğiniz siparişleri MobilCadde sitemizden verebilirsiniz. Firmamız kaliteli ürün ve hızlı hizmeti ile aksesuar sektöründe adını duyurmuş ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir markadır. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra deneyimli elemanlarımız ürünlerinizi en kısa sürede hazırlar ve size iletilmek üzere kargoya verirler. Siparişinizin saat 16.00’ya kadar firmamıza ulaşması halinde ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden ise kargo ücreti alınmaz.