Telefonunuz

HTC
One
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HTC One Aksesuar | HTC One Aksesuarları

Kılıflar

    
HTC One Grafitti 2 Kılıf
25,34 TL+ KDV
16,95 TL+ KDV
HTC One Taşlı Love Şeffaf Rubber Kılıf
44,24 TL+ KDV
19,20 TL+ KDV
16,96 TL +KDV

HTC One Dik Kapaklı Beyaz Deri Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
HTC One All You Need Kılıf
25,34 TL+ KDV
16,95 TL+ KDV

HTC One uyumlu tüm ürünler

HTC One telefonunuzu şımartacak tüm aksesuarlara MobilCadde.com ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Hem kullanışlı hem renkli tasarımlara sahip her şey burada. 
 
HTC one kulaklık, şarj aleti, araç ürünleri, yedek bataryalar ve rengarenk kılıflarla telefonunuzu şımartmak sizin elinizde. Severek kullanacağınız ürünlerle daha pratik bir kullanım sağlayabileceğiniz gibi, stilinize de farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Telefonunuz gün boyu  elinizden düşmüyorsanız HTC One ile uyumlu yedek bataryalar yardımınıza koşuyor. Dilediğiniz zaman telefonunuzu şarj edebilir, iletişim kopukluğu yaşamazsınız. 
Cep telefonu kılıflarınız da en az kıyafetlerinizle kullandığınız aksesuarlarınız kadar özel. Telefonunuza farklı bir dokunuş yapan kılıflar silikon, rubber, deri, metal ve daha birçok seçenekle beğeninize sunulmaktadır. Dilerseniz yumuşak dokuya sahip silikon kılıflarla akıllı telefonunuzda koruma sağlayabilir, dilerseniz metal kılıflarla havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
HTC One’ın en kullanışlı aksesuarlarından biri de kulaklıklar. Rengerank HTC One kulaklıklarla sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarabileceksiniz. İster kulak üstü isterseniz de kulakiçi kulaklık modellerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca şunu bilmenizde fayda var: MobilCadde.com’dan yapacağınız tüm HTC One aksesuar alışverişlerinizde 20 TL ve üzerinde herhangi bir kargo ücreti de ödemezseniz. Ayrıca aynı gün kargo seçeneği sayesinde günlerce beklemenize gerek kalmaz.