Telefonunuz

Google
Pixel XL
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Google Pixel XL aksesuarları

Kılıflar

    
Google Pixel XL Black Skull Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

Google Pixel XL uyumlu tüm ürünler

Akıllı telefonunuz için özel bir şeyler mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Google Pixel XL aksesuarları hiç bu kadar havalı olmamıştı. Her anınızı kolaylaştıracak, keyifli bir deneyim sunacak olan birçok ürün üstelik aynı gün kargo seçeneğiyle de kapınıza kadar geliyor.

Nerde, ne zaman, ne ihtiyacınız olacağı belli olmaz. Şarjınızın ne zaman biteceği ise hiç belli olmaz. İyisi mi siz her renk seçeneğine sahip bir yedek batarya seçmeye başlayın. Prize bağlı olmadan her zaman telefonunuzu şarj edebilmek sizin için bir lüks değil, ayrıcalık olacak. Doyasıya telefonla konuşabilir, istediğiniz gibi sosyal medyadan dolaşabilir veya gönül rahatlığıyla en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. 

MobilCadde.com’dan seçeceğiniz Google Pixel XL aksesuar ile hiç olmadığı kadar özgürsünüz. Telefonunuzla dizi veya tuttuğunuz takımın maçlarını izlerken stand özellikli bir kılıfınız olsun ister misiniz? Böylece siz keyifli vakitler geçirirken yorulmak zorunda kalmazsınız. Birçok ürün de sizi bekleyen ücretsiz ve aynı gün kargo seçeneğinden siz de yararlanmak istiyorsanız bir an önce sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz bir şekilde iade ve değişim imkanı da sizi bekliyor.