Telefonunuz

Apple iPhone X
Apple
iPhone X / XS
Değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Resimli Kapaklar ve Kişiye Özel Kılıflarda 3 Al 2 Öde

iPhone X Aksesuar | Apple iPhone X Aksesuarları

Kılıflar

    

Apple iPhone X uyumlu tüm ürünler

Kulaklıklar, şarj aletleri, araç ürünleri, bataryalar, sanal gerçeklik gözlükleri... Telefonunuz için ihtiyacınız olan her şey MobilCadde.com’da. Yeni cihazınız iPhone X aksesuarları da tabi ki burada. Güvenli ve kullanışlı olan mobil aksesuarlar ile her anınız ayrı bir keyifli olacak. 

Tatil planlarına mı başladınız? O halde iPhone X’inizle birlikte size eşlik edecek aksesuarları bavulunuza atmadan gitmeyin deriz. Yüksek çözünürlüklü kamera detayına sahip akıllı telefonunuz ile sevdiklerinizle olan anınızı ölümsüzleştirmek için bir selfie çubuğu seçmeye ne dersiniz? Böylece en kalabalık zamanlarda bile fotoğraflarınızı veya videolarınızı en geniş açılarda çekip, anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Tatillerin her anı özel olduğu için iyisi mi siz yanınızda bir de powerbank bulundurun deriz. Ne de olsa elinizden düşürmediğiniz akıllı telefonunuzun şarjı her an bitip, sizi yarı yolda bırakabilir. Farklı güç değerlerine ve modellere sahip bu yedek bataryalar çantada veya cebinizde taşımanız açısından da ergonomik yapıdadır. Alacağınız yedek bataryayla dilerseniz aynı anda birden fazla cihazı da şarj edebilmektesiniz. 

iPhone X için orjinal ve birçok kaliteli markanın şarj aletlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Cihazınızın verimli ve hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlayan bu ürünleri de ilgili kategorilerimiz arasında inceleyebilirsiniz.