Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu akıllı saati çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Akıllı Saat ve Aksesuarları

    
Aprolink AproGear Bluetooth Fitness Bilekliği
188,31 TL+ KDV
157,80 TL+ KDV
Wiky 2 Akıllı Çocuk Telefonu ve Saati
422,88 TL+ KDV
380,51 TL+ KDV
Teknolojik gelişmeler ile birçok akıllı cep telefonu farklı özellikleri ile sunulurken aynı zamanda her an telefonu yanımızda taşıyamama ya da her daim telefonu cevaplayamama durumlarını yaşayabiliyoruz. Cep telefonuna gelen aramayı görebilmeyi, mesajları görmek ya da müzik dinlemek gibi birçok işlemi akıllı saatiniz ile gerçekleştirmeniz mümkün. Bluetooth bağlantısı sayesinde her an her yer de yanınızda taşıyabileceğiniz akıllı saatiniz ayrıca başka birçok özelliği ile karşımıza çıkıyor. Nabız ölçme, adım sayar, saat görünümü ve daha birçok özelliğe sahip olan akıllı saatler için farklı kordon, koruma kılıfı, ekran koruyucu gibi birçok aksesuarları da bulunuyor. Bu aksesuarlar ile akıllı saatinizi kişiselleştirmenize destek olur. Akıllı saat aksesuarları kategorimizde farklı örnekleri görebilirsiniz.

Akıllı saat alımınız içinde farkı model seçeneklerimiz yer alıyor. Koruyucu kılıf seçimleri ise akılı saatinizi toza, kire ve dış etkenlere karşı korur. Ekran koruyucu seçimleri ile de ekranınızın camını her türlü darbeye ve çizilmelere karşı korur.

Akıllı saat aksesuarları için beğendiğiniz ürün ya da ürünleri anında sitemizden sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin onayını verdikten sonra ürün ya da ürünleriniz aynı gün stoklarımızdan kargoya teslim edilir. Böylece satın aldığınız ürünler kısa süre içinde elinize ulaşır. Sektörde yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamızdan alacağınız ürünlerde aynı zamanda ücretsiz değişim ve iade avantajı da bulunuyor. Ürün alımlarınızda 20 TL ve üstü olan tüm alışverişleriniz de ise firmamız ücretsiz kargo fırsatından tüm müşterilerimiz faydalanıyor.