Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu akıllı saat kılıfı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Akıllı Saat Kılıfları

    
Bilgisayar sistemi ile entegre edilmiş kol saatleri olan akıllı saatlerin şık tasarımlı kılıflar ile korunması çok önemli. Klasik bir saatten çok fazla işleve sahip olduğu için saatinizi koruma altına almanız onun darbe ve çizimlerden korunmasını da sağlar. Akıllı saat kılıfları ile cihazınızı yüksek teknolojili ürünler ile koruyacaksınız. Kaliteli silikon kılıfı yüksek işçilikle üretilmiştir.
Cihazınızın yan tarafını, arka ve ön çerçevesini çizik ve darbelerden korur. Kılıf, cihazın üzerindeyken kulaklık, kamera, ses kontrol tuşu ve şarjını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihaza mükemmel uyum sağladığı gibi estetik bir görünüm de verir.

Cihazdan çok kolay şekilde çıkarılıp, takılır. Saatin ön yüzünü kapatmadığı için kolay kullanırsınız. Ultra koruma özelliği sayesinde cihazınız düşse dahi darbelerden korur. Yüksek koruma sağladığı için özellikle inşaat alanında ve askeriye bölgelerde çalışanlara önerilir. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler için sizlere 7 gün süre ile değişim ve iade hakkı da tanınır. Alışverişinizi isterseniz sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Alışverişiniz 20 TL ve üzerinde olduğunda kargo ücretini bizler öderiz. Siparişinizi 16,00‹ya kadar verirseniz, aynı gün içinde sizlere teslim edilmesi için kargoya verilir. Sitemizde sizlere birçok avantajlı ve fırsat ürünlü kampanyalar da sunulur. Fırsat ürünlerini takip ederek alacağınız ürünleri yükse seksen indirime kadar bulabilirsiniz.

Mobil dünyasının en öde gelen markalarının yüksek teknolojili ürünlerini sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden alışveriş yapmanız çok kolay, seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve alışverişinize devam edin. Ürün ara bölümünden ise ulaşmak istediğiniz modele çok kolay şekilde ulaşırsınız. Sitemiz üzerinden müşteri yorumları bölümüne girerek, alacağınız ürün hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz.