Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu akıllı saat ekran koruyucusu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Akıllı Saat Ekran Koruyucuları

    
Kimyasal işlemlerle güçlendirilen ve çok yüksek derecede olan darbelere dayanıklı camdan üretilen akıllı saat ekran koruyucuları ile akıllı saatlerinizi çizilmelere karşı koruyacaksınız. Normal cam ekranı koruyucularına göre oldukça güçlüdür. Bıçak ya da anahtar gibi keskin objelerle çizilmez. Çok büyük darbelerde ise cam gibi parçalanmayıp, herhangi bir tehlike oluşturmaz. Büyük darbelerde darbeyi emer ve ekranı korur.

Sitemizden alacağınız ekran koruyucularının hepsi ile ekranınız tamamen kontrol altına alınır. Dokunmatik ekran hassasiyeti etkilenmediği gibi uzun süre ekranınız korunuz. Çıkarmak istediğiniz zaman ise çok kolay şekilde sökülür. Ekran üzerinde kesinlikle iz bırakmaz. Sitemiz üzerinden alacağınız akıllı saat ekran koruyucularının diğer önemli özelliği ise ekranı tamamen kaplamasıdır.

Apple watch, samsung gear ve diğer akıllı saatlerin ekranını tamamen kapladığı için ekran koruma altına alınır. Uygulama kolaylığı ile birlikte güçlü ekran koruması özelliği bulunur. Paket içerisinden çıkan doğrulama kartı ürününün orijinalliğini kontrol edebileceğiniz adresi orijinallik doğrulama kartı üzerinde bulabilirsiniz. Paket içerisinde Türkçe uygulama anlatımlı videoya erişeceğiniz adres de yer alır. Alacağınız ürün ile birlikte sizlere mikrofiber temizleme bezi, alkollü temizleme bezi, orijinallik doğrulama kartı ve temperedglass cam ekran koruyucu gelir.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde 7 gün süreyle iade ve değişim hakkı size tanınır. Alışverişinizi sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi kapıda nakit ödeme de yapabilirsiniz. Kapıda ödeme işleminde nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz bulunur. 20 TL ve üzeri alışverişlerinizdeyse kargo bedeliniz bizler karşılarız. Siparişinizi saat 16,00‹ya kadar verirseniz, verdiğiniz sipariş aynı gün içinde kargoya verilir.

Sitemizde sizlere özel fırsat ürünleri de bulunur. Fırsat ürünlerini takip ederek alacağınız üründen yüzde seksene kadar indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Mobil dünyanın tüm yeniliklerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Mobil aksesuar konusunda aradığınız tüm ürünler sitemiz kategorisi içinde yer alır. Geniş ürün yelpazemiz ve teslimat hızımız ile sizlere her zaman önemli markaların kaliteli ürünlerini sunmaktayız.