Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu ahşap kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Ahşap Kılıflar

    
GOODEA iPhone 7 / 8 Ultra Thin Bambu Kılıf
109,32 TL+ KDV
65,68 TL+ KDV
GOODEA iPhone 7 / 8 Rainbow Ahşap Kılıf
84,66 TL+ KDV
53,31 TL+ KDV
GOODEA iPhone 7 / 8 Darkwood Ahşap Kılıf
84,66 TL+ KDV
53,31 TL+ KDV
GOODEA iPhone 7 / 8 Doğal Bambu Kılıf
84,66 TL+ KDV
53,31 TL+ KDV
GOODEA iPhone 6 / 6S Rainbow Ahşap Kılıf
63,47 TL+ KDV
44,83 TL+ KDV
GOODEA iPhone 6 / 6S Ceviz Kapaklı Kılıf
92,37 TL+ KDV
59,07 TL+ KDV
Nostaljiyi ve ahşap desenini çok mu seviyorsunuz. Doğru yerdesiniz. MobilCadde.com‹da telefon modelinize özel ahşap kılıfları bulabilirsiniz. Bu tür kılıflar, çizilmez ve solmaz bir yapıya sahiptir. Genellikle rubber sert plastik kılıflar üzerine ahşap kaplama yapılarak üretilen bu kılıflar her zevke ve beğeniye hitap ediyor. Rahat kullanılabilir yapısı ile telefonunuza asla zarar vermez; kolayca takıp çıkarılabilir.

Dekoratif amaçlar ile birçok kişinin ilgisini çeken ahşap formlar kışın gri havasını bir kenara bırakacak. Bu tasarımda bir kılıf ile telefonunuzu baştan tasarlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmeyi seviyorsanız bu model en doğru seçim. Sahip olacağınız bu aksesuar ile ilgi çekici görüneceğiniz gibi, alışılagelmişten uzak bir hava taşıyacaksınız.

Kimi zaman sert plastik bir malzeme üzerine kaplanan çizgiler olduğu gibi kimi zaman da komple ahşap yapıya sahip modeller bulunuyor. Kaliteli işçilik ve özenli tasarımın yeni adı olan bu tarz ile cool görünümünüzü her zaman koruyabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesine sahip MobilCadde.com‹da çeşit çeşit ahşap kılıflar bulunuyor. iPhone 5 ahşap kılıfları ya da Note 3 ahşap kılıfları... Telefon modelinize uygun ahşap kılıfı bulmanız mümkün.