Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Tek Renk Forma Kılıf

Özelleştirme

Forma Renk:
Yazı Renk:
Yazı 1:
Sayı:
Yazı 2:
ARDA
26
ALT YAZI

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Kişiye özel seçimlerinizde değerlendirebileceğiniz isime özel tek renk forma kılıf modelini sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanıcılarına özel olarak üretilen kılıf seçimlerinde binlerce farklı seçimin yer aldığı sitemizde aynı zamanda telefonunuza kişisel bir dokunuş katmanız için isime özel tasarımlara da yer açtık. Son derece şık ve özgün bir tarza imzanızı atacağınız tasarımlar sadece sizin arzu ettiğiniz şekilde yaratılır. Spor denilince ilk akla gelen dal olan futbol takımlarının renkleri ile hareket katabileceğiniz isime özel tek renk forma kılıf tasarımına sizin için sitemizde yer verdik. Farklı birçok renk seçiminde dilediğiniz arka son rengini seçme şansınızın yanı sıra yazı rengine de karar verme imkânınız bulunuyor. Dilerseniz taraftar etkisinden sıyrılarak dilediğiniz renk seçimleri ile de tasarımınızı tamamlamanız mümkün. Bunun yanı sıra isim ve sayı olarak dilediğinizi yazmanın yanında alt yazı kısmına arzu ettiğiniz on bir karakterlik bir notu da ilave etme imkânınız bulunuyor.

Akıllı cep telefonu marka ve model seçiminizi yaparak telefonunuz ile tam uyumu yakalayacak olan isime özel tek renk forma kılıfa sahip olabilirsiniz. Seçiminizde model kısmında doğru tercih yapmanız oldukça önemli olup birçok markanın modelli birbirine benzer olsa da aslında kalınlık, en, köşesi ya da boy olarak farklı olabiliyor.

Şimdi isime özel tek renk forma kılıf seçiminizi yaparak ücretsiz kargo fırsatından da faydalanmanız mümkün. Siparişinizi dilerseniz kredi kartına taksit ya da tek çekim ile tamamlayabileceğiniz gibi aynı zamanda kapıda ürün teslimatı sırasında da gerçekleştirme şansınız bulunuyor.