Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Tek Harf Siyah Kılıf

Özelleştirme

Harf:
Yazı 1:
Yazı 2:
M
MAZHAR
SINCE 1983
bayrak-cizgiler

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Cep telefonunuza kişisel bir dokunuş katmanızı sağlayacak olan isime özel tek harf siyah kılıf modelleri sitemizde bulunuyor.

Cep telefonu kullanımınız da farklılığı yaşamanızı sağlayan son derece şık tasarımlı kişiye özel kılıf seçimlerini sitemizde bulabilirsiniz. Birçok farklı seçim arasında yer alan isime özel tek harf siyah kılıf modeli marka amblemi gibi bir etki yaratırken alt kısmına isminizi ve en altta ise arzu ettiğiniz bir notu eklemenize destek oluyor. Oldukça şık ve sıra dışı bir tasarıma sahip olan model içinde eşinizin baş harfi, çocuğunuzun ismi ve evlilik yıl dönüm tarihini kayıt etmeniz mümkün. Farklı şekillerde değerlendirebileceğiniz bu üç kısımda yaptığını tüm değişimleri yan ekranda görebilir ve bu görselle göre de siparişinizi anında verebilirsiniz.

İster küçük harf, ister büyük harf kullanımına açık olan bu kısımlarda ayrıca rakam seçimleri ile tarih içerikleri de oluşturmanız mümkün oluyor. En alt kısımda bulunan yere yaklaşık yirmi sekiz karakter sığabilirken, ,isim kısmında sekiz karaktere yer açılmış. Son derece şık ve özgün olan bu eşsiz tasarımı kendiniz ya da sevdikleriniz için sipariş vermeniz mümkün. Kaliteli malzeme ile üretilen ürün siparişiniz için akıllı cep telefonu marka ve model seçimini de yapmanız gerekiyor. Tam uyumlu olması için model seçiminizde doğru tercihi yapmanız oldukça önemlidir. Sitemizde yer alan isime özel tek harf siyah kılıf modeli son derece asil ve zarif bir arka kapak kılıfı olarak sizlere daima eşlik edecek. Bu muhteşem tasarıma ücretsiz kargo avantajı ile sahip olmak için siparişinizi tamamlamanız yeterli.