Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Tek Harf Kımızı Kılıf

Özelleştirme

Harf:
Yazı 1:
Yazı 2:
M
MELİSA
SINCE 1983
bayrak-cizgiler

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Cep telefonu kullanımınızda eşsiz ve özgün bir tasarım arıyorsanız isime özel tek harf kırmızı kılıf modelini sitemizde bulabilirsiniz.

Cep telefonu kullanımında birçok farklı tasarıma sahip olan kılıf seçimleri bulunuyor. Sitemizde de kılıf modelleri arasında binlerce seçimi görmeniz mümkün. Sade ve etkili olan modellerin yanı sıra son derece şaşalı ve gösterişli olan tasarımları da görmeniz mümkün. Bunun yanı sıra sitemizde kişiye özel kılıf kategorisinde sadece size özel olan seçimleri tercih etmenize imkân sunan modeller yer alıyor. Kişiye özel kılıf seçimlerinde yer alan isime özel tek harf kırmızı kılıf modeli son derece şık ve iddialı bir etki yaratmanıza destek olacak. Kırmızı arka fon üstüne muhteşem etkinin tamamlanmasına destek olan gold desenler içine yerleştirilen gold harfin yanı sıra alt kısımda yer alan iki not alanında isminizi ve istediğiniz her hangi bir notu yazmanız mümkün.

Yazı seçiminizi küçük ya da büyük harf yapabileceğiniz gibi aynı zamanda rakamlardan faydalanarak sizin için önemli olan tarihlere de yer vermeniz mümkün. Son derece şık ve oldukça farklı bir seçim olan isime özel tek harf kırmızı arka kapak koruma kılıfı ile cep telefonunuza özgün bir dokunuş etkisi ekleyeceksiniz. Dilerseniz kendi isminiz dilerseniz sevdiklerinizin ismine yer verebileceğiniz bu tasarım da seçim ve tasarım tamamen size aittir.

Hemen sitemiz üstünde yer alan kategoriden akıllı cep telefonu marka ve model seçiminizi gerçekleştirerek anında isime özel tek harf kırmızı arka kapak kılıfını ücretsiz kargo fırsatı ile satın alabilirsiniz.