Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Siyah Mermer Kılıf

Özelleştirme

Yazı:
Sayı:
ERKAN
26

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Akıllı cep telefonunuz ile uyumlu olan isime özel siyah mermer kılıf modellerini sitemizde görebilirsiniz.

Akıllı cep telefonunun kişiselleştirmesinde oldukça farklı bir tasarım olan isime özel kılıflar farklı birçok seçeneği ile sitemizde yer alıyor. İsime özel siyah mermer kılıf modelleri oldukça şık tasarımlar olup telefonunuza uyum sağlayacak. İsminizin yazılacağı arka kapak kılıf seçimi ile oldukça hoş bir tasarıma sahip olursunuz. Sadece kendi isminiz değil sevdiklerinizin ismini de telefonunuzda taşıma ayrıcalığını bu kılıf seçimi ile yaşamanız mümkün.

Son derece şık olan bu tasarımda mermer görsellinin üstünde isminizin yanı sıra her hangi bir ifade ya da rakama da yer açmanız mümkün. Sitede yer alan bölümde telefon marka ve model seçiminizi yaptıktan sonra yazı ve rakam seçimini yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş onayınızın alınması ile birlikte tasarım hazırlanarak en kısa süre içinde kargoya teslim edilir. En geç yirmi dört saat içinde kargoya teslim edilecek olan ürününüz kısa süre içinde adresinizde olur.

İsime özel mermer kılıf tasarımı ayrıca ücretsiz kargo fırsatı ile tasarınıza gönderilir. Sitemizden gerçekleştireceğiniz alımlarınızda ürün çeşitliliğine yer açarak birçok farklı modele ve markaya yer açıyoruz. Böylelikle arzu ettiğiniz seçim ile ilgili olarak cihazınız ile tam uyum sağlayacak marka ve model seçimini kolaylıkla yapmanız mümkün olur. Siyahın büyüsü e mermer efekti ile sunulan arka kapak kılıf tasarımına sahip olmak için hemen siparişinizi oluşturarak onay vermeniz yeterli. Ürün telefonunuzu ile tam uyumlu bir tasarım ile adresinize kadar ücretsiz teslim edilecektir.