Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Sevgili Kılıf

Özelleştirme

Harf 1:
Harf 2:
E
G
bayrak-cizgiler

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Akıllı cep telefonunuza farklı bir hava katacak olan isime özel sevgili kılıf modelini sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanımınızda özgün ir tarza sahip olan arka kılıf seçimine yer vererek istiyorsanız kişiye özel kılıf kategorimizde yer alan modelleri tercih edebilirsiniz. Kalp detayları ile hareketlilik kazandırılmış olup pembe fonu ile dikkat çekici olan tasarımda, âşıkların resimleri ile dengelenmiş olan büyük kalp içersine baş harflerinizi konumlandırabilirsiniz.

İsime özel sevgili kılıf tasarımı sevdiğiniz ile sizin için özel olarak tasarlanan bir model olup son derece hoş ve dikkat çekicidir. Arka kapak kılıfınızı özelleştirmenizi sağlayan bu harika tasarım özellikle bayanların beğeneceği bir tasarım olup onları mutlu etmek için bu tasarıma yer vermeniz mümkün. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel bir gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu eşsiz tasarım, sadece size özel bir arka kapak fonu olacaktır.

Aşkınızı herkese ilan etmenin, sevdiğini ile baş harflerinizin bulunduğu bir arka kapak kılıfına sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak için sitemizden hemen tasarımınızı hazırlayabilirsiniz. Yan görselde inceleyerek ister küçük harf, ister büyük harf seçimine yer vermeniz mümkün. Beğendiğiniz tasarıma sahip olmak için sipariş onayınızı vermeniz yeterlidir. Sitemiz üstünden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde kaliteli ve güvenli alışverişi müşterilerimize sunuyoruz. Satın aldığını ürün ya da ürünler en kısa sürede kargoya teslim edilerek adresinize gönderilir. İsime özel kılıf tasarımlarında ise en geç yirmi dört saat içinde ürününüz ücretsiz kargo ayrıcalığı ile teslim edilerek, özgün tasarımınızın kısa süre içinde elinize geçmesi sağlanır.