Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Kamuflaj Kılıf

Özelleştirme

Yazı:
Sayı:
YONCA
26

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Askeri detaya sahip olan isime özel kamuflaj kılıf modelleriniz sitemizde yer alan kategoride bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanımının oldukça arttığı günümüzde farklı birçok kılıf tasarımı da her türlü marka ve model ile uyumlu olarak üretiliyor. Son derece kullanışlı olan ve ilgi çeken tasarımların yanı sıra sade modellerde sitemiz içinde yer alıyor. Arka kılıf seçimlerinin arttığı günümüzde ilgi alanınıza ya da zevkinize uygun olarak seçim yapabileceğiniz son derece farklı çalışmalarda bulunuyor. Bu farklı çalışmalar içinde yer alan isim yazılı arka kılıf modelleri de beğeni kazan tasarımlardır.

Arka kılıf tasarımları içinde yer alan isime özel kamuflaj kılıf modelleri ise askeri vurgu temalı olup son derece sade ve etkili tasarımladır. Telefonunuzu korurken ona kişisel bir dokunuş katmak için bu modeli tercih edebilirsiniz. İsimin yanı sıra sayı yazmanıza da imkân sunan bu model içinde yer alan bölüme isim ve rakamı yazarak direk olarak görselli görme şansına da kavuşursunuz. Böylece elinize geçecek olan modeli görme imkânınız bulunur. Akıllı telefon markasının yanı sıra modelline de dikkat etmeniz önerilir. Benzer özellikte olmasına karşın birçok model birbirinden farklıdır. Köşeleri, eni, uzunluğu ya da kalınlığının değişken olması sebebi ile mutlaka modeline dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Siparişi onayınızı vermeniz durumunda ürününü yirmi dört saat içinde adresinize ya da belirttiğiniz bir başak adrese teslim edilir. Akıllı cep telefonu arka kılıf modelinden isime özel kamuflaj desenli ürünü satın alırken aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatından da faydalanarak ürün alımını yapmış olursunuz.