Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun kişiye özel kılıf oluşturmak için cihazınızı seçin

İsime Özel Beyaz Mermer Kılıf

Özelleştirme

Yazı:
Sayı:
DUYGU
26

Telefon Değiştir

1. telefon modeli
Marka:
Model:

Satın Al

KDV Dahil: 39,90 TL
Havale ile: 38,70 TL
Telefon modeli seçmelisiniz!
24 Saatde Kargoda Ücretsiz Kargo Peşin Fiyatına 6 Taksit
Akıllı cep telefonunuzda farklılığı yansıtacak olan isime özel beyaz mermer kılıf modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu kullanımında pek çok farklı kılıf tercihe dilerek daha kişisel bir vurgu kazandırılabiliyor. Bu kılıf modelleri birbirinden farklı birçok tasarıma sahiptir. Sizin zevkinize ve stilinize en uygun olan tarzı seçerek sitemizden anında sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça farklı bir tasarım olan isime özel beyaz mermer kılıf ise arka kapak kılıfı olup son derece değişik bir tarzı taşımanıza destek olacaktır. Kendi isminize yer verebileceğiniz gibi, eşiniz, çocuğunuz, arkadaşınız, anneniz, babanız ya da sevdiğiniz birisinin ismine de yer açma şansınız bulunuyor. Beyaz arka fon içinde mermer efekti ile sunulan bu tasarımda numara yazdırabilirsiniz. Dilerseniz sadece isim ile de sipariş tamamlamanız mümkün.

Sitede yer alan bölümde isim ve numara kısımlarına yazı ve rakamı yazdığınız anda görselli birebir karşınızda olacak ve onayı verirken de görsellin içeriğini onaylamış olacaksınız. Bu alanda yer alan telefon marka ve model kısmında dikkatli olmanız önerilir. Markalarda modellerin tasarımları farklı olduğu için değişik bir modelin seçilmesi telefonunuz ile uyum sağlamasını zorlaştıracaktır.

Yirmi dört saat içinde kargoya teslim edilecek olan ürününüz kısa sürede adresinize ya da belirttiğiniz adrese teslim edilir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için seçebileceğiniz bu eşsiz kılıf modeline aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatı ile sahip olacaksınız. Dilerseniz ürünün teslimatı sırasında kapıda ödemenizi gerçekleştirebilir ya da kredi kartına taksit veya tek çekim ile de siparişinizin ödemesini tamamlama imkânına kullanabilirsiniz.