Telefonunuz

Lenovo
P70
değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

Lenovo P70 Kılıfları

    
Lenovo P70 Triangle Kılıf
25,34 TL+ KDV
16,95 TL+ KDV

Lenovo P70 akıllı telefonunuz size 3 günlük pil ömrü vaad ediyor! Bu akıllı telefon sayesinde uzun uzun sohbetler edebilir, oyunlar oynayabilir, dizi ve film izleyebilirsiniz. Peki bu uzun ömürlü şarjı olan akıllı telefonunuz için kılıf seçiminizi nereden yapacaksınız? MobilCadde.com diğer tüm akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Lenovo P70 kılıfları konusunda da öncülük ediyor. 

Her renk ve stildeki aksesuar arasından zevkinize uygun olan bir kılıf bulabilirsiniz. Artık bir aksesuar satın almak için dükkan dükkan gezip yorulmanıza gerek yok. Tek bir tıkla Lenovo P70 cihazınızla uyumlu tüm aksesuar ve kılıfları tek bir sayfada görüntüleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize atıp, güvenli ödeme sayfası ve yöntemleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şıklığınıza şıklık katmakla kalmayıp aynı zamanda istediğiniz korumayı da sağlayacak olan Lenovo P70 Ultra ince kılıfları ister günlük hayatınızda isterseniz de şık bir yemek davetinde kullanabileceğiniz seçenekler arasından satın alın. 

Diğer tüm akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Lenovo P70 aksesuar ve kılıfı konusunda da MobilCadde.com’un sunduğu seçeneklere göz atmadan karar vermeyin. Cep telefonunuz için alışverişinizi MobilCadde.com’dan yapmanız için bir çok neden var. Ürünlerimizin çoğu stoktan teslim edildiği için aynı gün kargolanıyor ve en hızlı şekilde elinize ulaşıyor. Üstelik ücretsiz kargo imkanı ile.