Telefonunuz

Huawei
P9 Lite
değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

Huawei P9 Lite Kılıfları

    
Huawei P9 Lite 3 Yıldız Kartal Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Huawei P9 Lite Güvercinli Bayrak Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Huawei P9 Lite F16 Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Bayanlar için en zor konulardan biri cep telefonlarını korumaktır. Cep telefonlarını çantalarında taşımak zorunda olduklarından çantada bulunan diğer malzemelerin cep telefonlarını çizmesi riski bulunur. Her ne kadar bazı çantalarda cep telefonlarına özel gözler olsa da bazen buraya bozuk para, jeton gibi sert cisimlerin de koyulduğu olmuştur. Huawei P9 Lite kılıf kullanmak tam olarak bu nedenle son derece önemlidir. Bu kılıflar sayesinde cep telefonlarınızın çizilmesi engellenmiş olur. Böylece çantadaki anahtar, bozuk para gibi diğer malzemelere çarpsalar bile bir sorun olmaz. 

Huawei P9 kılıfları hem cep telefonunuzu koruyabilir hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz. MobilCadde.com adresli güvenli alışveriş sitemizde pek çok cep telefonu aksesuarına ulaşmanız mümkündür. Kullanımı son derece kolay olan sitemizden alışverişinizi tamamlayabilmeniz için beğendiğiniz ürünü sepete eklemeniz ve çeşitli ödeme seçenekleri arasından ödemenizi tamamlamanız yeterlidir. Sitemiz üzerinden tüm bu işlemleri yapmanız sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Siparişinizi saat 16.00’ya kadar iletmeniz halinde ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. 

MobilCadde’nin birbirinden hızlı elemanları ürünlerinizi kısa sürede kargoya verilmek üzere hazırlar ve size ulaştırılmak üzere kargoya teslim eder. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Ürünlerimizden memnun kalmamanız halinde 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız size her türlü desteğe hazırdır.