Telefonunuz

Huawei
Honor 7
değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

Huawei Honor 7 Kılıfları

    

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Gün geçmiyor ki yeni bir moda akımı ortaya çıkmasın. Eskiden sadece kıyafet çanta ya da ayakkabı üzerine olan moda sektörü artık aksesuar dünyasını da etkiliyor. Çantasına ya da kıyafetine uygun cep telefonu kılıfı isteyen insanların sayısı artık azımsanmayacak kadar fazladır. Özellikle çok sayıda cep telefonu kullanıcısı kılıfını giydiği kıyafetlere uygun seçmeye çalışıyor. Eğer siz de bu kişilerdenseniz size harika bir önerimiz var. MobilCadde.com adresli internet sitesi üzerinden her türlü zevke hitap eden çok sayıda cep telefonu kılıfına ulaşabilirsiniz. Huawei 7 kılıf gibi çok tercih edilen kılıfların artık modaya uygun çok sayıda seçeneği bulunuyor. Tüm bu seçeneklere ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. 

MobilCadde, cep telefonu aksesuarı piyasasında tanınmış bir markadır. Güvenli bir alışveriş sitesi olan sitemizden istediğiniz kılıfları birkaç dakika içinde seçmeniz ve ödemenizi yaparak siparişi tamamlamanız mümkündür. Eğer siparişinizi saat 16.00’ya kadar iletirseniz ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. 

Huawei 7 kılıfları; cüzdanlı, silikon, kapaklı ya da mat kılıflar hızlı elemanlarımız tarafından paketlenir ve kargoya teslim edilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Müşteri kalitesini ilke edinmiş firmamızın çağrı merkezinden siparişinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Ürününüzü herhangi bir nedenle değiştirmek ya da iade etmek isterseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.