Telefonunuz

Huawei
GT3
değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

Huawei GT3 Kılıfları

    
Huawei GT3 Çiçek Desenli 1 Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Huawei GT3 Çiçek Desenli 1 Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Artık ne teknolojinin ne cep telefonlarının hızına yetişiliyor. Her gün yeni bir model ve yeni bir özellik ekleniyor. Hayatımıza yeni yeni anlamlar ve kullanım kolaylıkları katılıyor. Telefonlarımızın hayatımızda kapladığı alan genişledikçe genişliyor. Bu nedenle onları korumak da her gün daha fazla önem kazanıyor. Çünkü akıllı telefonlar çok hassas aletler ve darbe, çizik, kırılma gibi risklere son derece açıklar. Bunu önleyebilmek için Huawei GT3 kılıf gibi kılıflar kullanarak bu risklerini azaltabiliriz. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bir kılıf ile hem telefonunuzu daha güvenle kullanır hem de ona daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz

MobilCadde, cep telefonu piyasasında tanınmış bir alışveriş sitesidir. Aynı anda pek çok farklı kullanıcına hizmet etmekte ve hızlı hizmeti ve kaliteli ürünleri ile insanların onu beğenisini kazanmıştır.

Huawei GT3 kılıflar sitemizden kolaylıkla sipariş edilebilir. Kullanımı son derece kolay olan sitemizden beğenilen ürünlerin sepete eklenmesi ve tercih edilen ödeme yöntemini kullanarak ödemesinin yapılması alışverişin tamamlanması için yeterlidir. Ödemenizi ister site üzerinden ister kapıda yapabilirsiniz.  

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra Mobilcadde’nin elemanları hızlıca ürünlerinizi hazırlayıp paketleyerek kargoya verilmesini sağlarlar. 20 TL üzeri siparişlerinizden firmamız kargo ücreti talep etmez. Ürünlerinizi iade etmek isterseniz 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.