Telefonunuz

HTC
Desire 825
değiştir
Telefonunuza uygun tüm ürünleri görmek için tıklayın

HTC Desire 825 Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Ne zamandır telefon ezberlemediğinizin farkında mısınız? Telefon ezberlemek de neymiş, neredeyse kendi evimizin numarasını bile ezbere bilmiyoruz. Hatta yakınlarımızın ya da sevdiklerimizin telefonunu bile ezberlemiyoruz. Neden mi ? Çünkü artık cep telefonlarımız var ve onların hafızalarından yararlanıyoruz. Peki bir an düşünün cep telefonunuzu kırıldı ya da parçalandı ve yok. Ne yapacaksınız? Ne kaos değil mi? Bir iki gün uğraşacağınızı garanti edebiliriz. İşte tüm bu sorunlarla hiç karşılaşmamak için HTC Desire 825 kılıf gibi bir kılıf alarak cep telefonunuzu darbe, çizilme ya da kırılma riskine karşı korumanızı öneriyoruz. MobilCadde.com adresli internet sitesinden istediğiniz desen ve renkte bir kılıfı kolaylıkla seçebilirsiniz. 

MobilCadde.com güvenle cep telefonu aksesuarları alışverişi yapabileceğiniz bir alışveriş sitesidir. Sitemizin kullanımı oldukça kolay olup beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz sonrada ödemenizi yaparak işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür. 

HTC Desire 825 kılıfları ile hem cep telefonunuzu koruyabilir hem de ona daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sitemizde her kullanıcının zevkine uygun bir ürün bulunur. Siparişinizi verdikten sonra MobilCadde’nin elemanları ürünlerinizi hazırlar ve kargoya teslim ederler. Saat 16.00’ya kadar iletilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgiye çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizden memnun kalmamanız halinde 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.