Telefonunuz

Sony
Xperia Z3
değiştir
Telefonunuza özel indirimli fırsat ürünlerini görmek için tıklayın

Kılıflar

    
Sony Xperia Z3 Maça As Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl
Sony Xperia Z3’ünüz ile düşündüğünüzden daha fazlasını yapmak için ihtiyacınız olan tüm aksaesuarlar MobilCadde.com’da. Suya dayanıklı akıllı cihazınızın tüm nimetlerinden faydalanmak, onunla en güzel fotoğraf ve videoları çekmek için Xperia Z3 selfie çubuğu, kılıf ve daha fazlasını keşfetmeye hazır mısınız? 
 
Zarif ve ince tasarımlı Sony Xperia Z3 için özel olarak üretilmiş aksesuarlar ile teknolojiyi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz manyetik şarj adaptörleri ve  masaüstü dock sayesinde ofiste veya evde cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. 
 
Müzik dinlemeyi seviyorsanız, rengarenk kulaklıklar ile şarkılar daha keyifli. Eğer dilerseniz OTG adaptörler sayesinde yüksek sesli müziğin keyfini aracınızda çıkarabilirsiniz.  
 
Beğendiğiniz Sony Xperia Z3 aksesuarlar telefonunuzdan yüksek oranda verim almanızı ve size kullanımda kolaylık sağlar. Oyun oynamayı seven biriyseniz telefonunuz ile uyumlu joystick sayesinde en iyi oyunları keyif alarak oynayacaksınız. İsterseniz çocuğunuza ya da sevdiklerinize farklı bir hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. 
 
Sony Xperia Z3’ünüzü aracınızda güvenli bir şekilde de kullanabilirsiniz. Araç tutucular sayesinde siz yola konsantre olmuşken gelen aramaları eller serbest özelliği sayesinde cevaplayabilir, cihazınızı navigasyon olarak da kullanabilirsiniz. Xperia Z3 ile özgürce hareket edebilmek için MobilCadde.com’a gelin.